BUSY do Niemiec Docelu

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

BUSY do Niemiec Docelu

2025 laureat konkursu2025 bronze2024 laureat konkursu2024 silver2023 laureat konkursu2023 gold2022 laureat konkursu2022 gold2021 laureat konkursu2021 gold2020 laureat konkursu2020 silver
8.7 (18)
Łódź, al. Włókniarzy 227
O firmie:

BUSY do Niemiec Docelu to przedsiębiorstwo świadczące usługi międzynarodowego przewozu osób i paczek, skupiające się na trasach z Polski do Niemiec. W ofercie znajduje się wygodna opcja door-to-door, obejmująca odbiór pasażerów pod wskazanym adresem w Polsce i bezpośredni transport do miejsca docelowego w Niemczech, eliminując konieczność przesiadek.

Trasy są skoncentrowane szczególnie na województwach łódzkim oraz mazowieckim, a w Niemczech na Bawarii, w tym na miastach takich jak Monachium czy Norymberga. Czas podróży jest zoptymalizowany, a przewozy realizowane są nowoczesnymi busami marki Opel Vivaro oraz Renault Trafic. Flota dysponuje udogodnieniami, takimi jak dwustrefowa klimatyzacja, lodówka, gniazdka 12V i 220V oraz duża przestrzeń na bagaż, co podnosi komfort podczas dłuższych przejazdów.

Bezpieczeństwo podróżnych gwarantowane jest certyfikatem kompetencji zawodowych oraz wszystkimi niezbędnymi licencjami wymaganymi w transporcie drogowym osób. Pasażerowie są objęci ubezpieczeniem NNW, a pojazdy mają pełen pakiet assistance obowiązujący w całej Europie, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Firma wyróżnia się rzetelnością, punktualnością oraz wysoką jakością warunków podróży.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
18 4.8 / 5
Data skanowania: 05.10.2025
Łódź
al. Włókniarzy 227

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj